Kariéra

Hledáme novou krev, nový puls a máme pro to připravenou jedinečnou kariéru napříč každou finanční, realitní a energetickou divizí. Kariéru máme jednoduchou a jasnou. Je jen na tobě, kde chceš být. Když porosteš ty, porosteme i my. Dej nám svůj čas a my z tebe uděláme profesionála a úspěšného obchodníka, či manažera.

Většina poradenských společností na dnešním trhu nezásobuje poradce novými klienty a kontakty. V tom se odlišujeme a je pro nás prioritou zajistit našim obchodním partnerům nové klienty i spolupracovníky.

Dnes proto využíváme 4 hlavní nástroje:

  1. Call centrum – Poradce si sám určí, kdy chce mít navolané schůzky od našich operátorek ve svém diáři. V průměru navoláme jednomu poradci 15 – 20 schůzek měsíčně.
  2. MarketPlace – Žijeme v době, kdy většina klientů poptává službu na internetu. Naše Call centrum ověří poptávku a předá jí do aplikace, kde si jí přebere daný poradce.
  3. Leadovač – Nástroj, který propojuje Svět financí, realit a energií. Říkáme tomu Leadovač, neboli bazén kontaktů, kde například v případě realit náš realitní makléř předává kontakty z prodejů nemovitostí, prohlídek, apod., do aplikace pro komplexní pokrytí klienta a všech jeho potřeb z dalších segmentů (Finance, energie).
  4. VIP Online poradce – Unikátní moderní marketingový nástroj. Jedná se o aplikaci, která vytváří jednotlivým poradcům inovativní marketing a generuje klienty s uvědomělou potřebou.
    1) Osobní web poradce s porovnávači a E-Bookem.
    2) Automatické vkládání článků a novinek, které odcházejí i klientům e-mailem v rámci servisu.
    3) Automatický Facebook marketing, včetně ostatních sociálních sítí (Instagram, Linkedin, apod.).
    4) Vytvořené landing page s E-booky – Kompletně vytvořené přistávací stránky pro získávání kontaktů a potencionálních klientů.
    5) ChatBot – Automatické spuštění srovnáváčů přes platformu Messenger a Instagram na základě výzvy připravených marketingových příspěvků na sociálních sítí. Generované leady s velkou úspěšností, včetně budování důvěry + automatická komunikace s klienty v rámci péče o zákazníka.
    6) E-mail marketing – Automatická komunikace s klienty s výzvou k akci, včetně přáním k Svátku a narozeninám. Tyto všechny procesy běží bez přičinění poradce.

30 Náplň práce
1) Udržování kontaktu a vztahu s našimi firemními klienty.
2) Zjišťování a mapování jejich potřeb (dostanou přesně to, co potřebují).
3) Můžete pracovat i z pohodlí vašeho domova a upravit si pracovní dobu podle vašich potřeb.
4) Budete mít skvělé kolegy a před sebou téměř nekonečné možnosti kariérního růstu pro ČR ale i pro zahraničí.
5) Nejlepší možnosti budování pasivního příjmu.
6) Navíc získáte skvělou praxi, naučíte se projektovat a plánovat na vysoké úrovni pod vedením podnikatelského mentora.
7) Požadujeme: samostatnost, nadšení pro to, co děláme, odpovědný a profesionální přístup a chuť dotahovat věci do konce.

šipka

30 Plná digitalizace

Jdeme s dobou. U nás nenajdete žádné papíry. Toner do tiskárny už tedy nebudete potřebovat.

30 Žádná administrativa

Veškerou administrativu za Tebe řeší náš profesionální backoffice.

30 Férové provize

Víme, že peníze jsou důležité. Proto naše poradce odměňujeme nejlépe na trhu.

30 Navolané schůzky

Žádné volání známým. Zajišťujeme dostatečný počet schůzek všem poradcům, dle jejich časových možností. Vše zajišťuje naše Call centrum.

30 Leady na nějvětším tržišti v aplikaci ZDARMA

Díky našemu investorovi vytváříme největší reklamní kampaně na finančním trhu, kde klienti sami vyhledávají co chtějí řešit v rámci jejich potřeb. Naše profesionální Call Centrum prověří, zda klient má opravdu o tuto službu zájem a předává jí do aplikace, kde si kontakt ZDARMA převezmete.

30 Nástroje pro růst Tvého teamu

Chceš vytvořit opravdu velký team? Máme pro Tebe skvělé technologické nástroje na nábor nováčků, či profesionálních poradců.

30 Přestupní bonusy až stovky tisíc

Dále nabízíme i přestupové bonusy, které se mohou pohybovat až v řádech statisíců. Potkej se s námi a na základě Tvého současného výkonu Ti vše spočítáme a dáme Ti konkrétní nabídku.

30 Vzdělávání
Máš u nás možnost dalšího vzdělávání v naší akademii, kde Tě vše naučíme a následně můžeš využívat nejlepší kouče a mentory v oboru. Také se můžeš účastnit celé řady dobrovolných obchodních školení. Stále je kam se posouvat a my Ti dáme prostor a skvělé podmínky k růstu. Naše společnost má unikátní systém vzdělávání, díky kterému získáte praxi.

30 Zábava
Rádi pořádáme společné firemní akce, dovolené, sjíždění vody, sportovní aktivity nebo oslavy. A to vše na naše náklady. Skvělý kolektiv je v naší firmě jedním ze základních pilířů. Máš ambice na vedení vlastního týmu? Umožníme ti posun ve společnosti a možnost plnit si své ambiciózní sny. Nevěříš? Zeptej se našich lidí, jak firmou postupují. Lepší důkaz nemáme.
šipka
30 Technologie
Celá společnost GoldenFin využívá unikátní a sofistikovaný software, který nemá na území České republiky konkurenci. Jedna z jeho hlavních výhod je, že ho vyvíjí vlastní tým programátorů.