Kariéra

Hledáme novou krev, nový puls a máme pro to připravenou jedinečnou kariéru napříč každou obchodní divizí a celou společností. Kariéru jednoduchou a jasnou. Je jen na tobě, kde chceš být. Když porosteš ty, porosteme i my. Dej nám svůj čas a my z tebe uděláme profesionála a úspěšného obchodníka.
šipka                                                         MÁM ZÁJEM

 

30 Náplň práce:

 

1) Udržování kontaktu a vztahu s našimi firemními klienty.
2) Zjišťování a mapování jejich potřeb (dostanou přesně to, co potřebují).
3) Můžete pracovat z pohodlí vašeho domova a upravit si pracovní dobu podle vašich potřeb.
4) Budete mít skvělé kolegy a před sebou téměř nekonečné možnosti kariérního růstu pro ČR ale i pro zahraničí.
5) Nejlepší možnosti budování pasivního příjmu.
6) Navíc získáte skvělou praxi, naučíte se projektovat a plánovat na vysoké úrovni pod vedením podnikatelského mentora.
7) Požadujeme: samostatnost, nadšení pro to, co děláme, odpovědný a profesionální přístup a chuť dotahovat věci do konce.
šipka

 

30 Vzdělávání

 

Máš u nás možnost dalšího vzdělávání v manažerské akademii. Také se můžeš účastnit celé řady dobrovolných obchodních školení. Stále je kam se posouvat a my Ti dáme prostor a skvělé podmínky k růstu. Naše společnost má unikátní systém vzdělávání, díky kterému získáte praxi.

 

šipka

 

30 Zábava

 

Rádi pořádáme společné firemní akce, dovolené, sjíždění vody, sportovní aktivity nebo oslavy. A to vše na naše náklady. Skvělý kolektiv je v naší firmě jedním ze základních pilířů. Máš ambice na vedení vlastního týmu? Umožníme ti posun ve společnosti a možnost plnit si své ambiciózní sny. Nevěříš? Zeptej se našich lidí, jak firmou postupují. Lepší důkaz nemáme.
šipka
30 Technologie

 

Celá společnost GoldenFin využívá unikátní a sofistikovaný software WikiPoradce s umělou inteligencí, který nemá na území České republiky konkurenci. Jedna z jeho hlavních výhod je, že ho vyvíjí vlastní tým programátorů.